Komisja złożona z Członków Stowarzyszenia przyznała w tym roku równorzędne nagrody w Konkursie Bożonarodzeniowym 2021.

Przy ocenianiu uwzględniono (wg Regulaminu): ogólne wrażenie artystyczne, dobór odpowiednich materiałów i elementów zdobniczych, technikę i sposób wykonania, pomysłowość i inwencję twórczą uczestników konkursu, ilość i różnorodność użytych materiałów oraz estetykę wykonania prac.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim Uczestnikom, za wzięcie udziału w konkursie.

Nagrodami w konkursie są wartościowe książki oraz słodycze, zakupione z funduszy pochodzących z 1% podatku. Nagrody zostaną przekazane po indywidualnym kontakcie z Uczestnikami.

Lista nagrodzonych:

Kategoria: Ozdoby Świąteczne:

Nikola Marnik

Choinka bożonarodzeniowa wykonana z pomocą mamy.

Ewa Góra

Choinka – tekturowy pień opleciony pięciometrowym ręcznie robionym łańcuchem z papieru kolorowego, zwieńczona piernikowym sercem, wykonana z pomocą babci.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim Uczestnikom!