Stowarzyszenie przyjęło sprawozdanie finansowe za rok 2015

11. marca br. Członkowie Stowarzyszenia na Zebraniu Sprawozdawczym przyjęli sprawozdanie finansowe za rok 2015. Wybrali także do Komisji Rewizyjnej p. Daniela Szczupała na miejsce św. p. Tadeusza Szczupała.

Stanisław Góra – prezes Stowarzyszenia podziękował wszystkim Członkom oraz osobom wspierającym nasze działania za pracę w ciągu minionego roku.

W bieżącym roku przewidziano m. in. zagospodarowanie placu zabaw przy obelisku oraz renowację kapliczki Św. Jana Nepomucena oraz organizację Festynu Rodzinnego.

Serdecznie dziękujemy pani Klaudii Korda w prowadzeniu spraw finansowych Stowarzyszenia.

Zachęcamy do współpracy poprzez przystąpienie do naszego grona. Deklaracja dostępna jest na stronie Stowarzyszenia. Prosimy także o propozycję działań zmierzających poprawie życia w naszej miejscowości.

Sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie merytoryczne dostępne są w zakładce Sprawozdania.

Ciągle namawiamy do przekazania nam 1% swojego podatku. Pomożemy również za darmo przy wypełnieniu deklaracji podatkowej.