Dar Stowarzyszenia

Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Bucze przekazało na rzecz szkoły skromny upominek – zestaw kina domowego.

Podczas dzisiejszego zebrania wywiadowczego w szkole, w imieniu Stowarzyszenia podarunek przekazali Stanisław Góra, Iwona Barnaś i Piotr Wyczesany.
Przekazując prezent dla uczniów naszej szkoły, Prezes Stanisław Góra, podkreślił, że jest to także podziękowanie za przyjęcie Stowarzyszenia pod dach budynku szkoły. Życzył również uczniom i ich rodzicom sukcesów w nowym roku szkolnym oraz by ten podarunek wspomagał ich w procesie nauczania.
Pani Dyrektor mgr inż. Agata Basaraba dziękując za otrzymany dar zapewniła, że współpraca między Szkołą a Stowarzyszeniem jest potrzebna i na pewno będzie kontynuowana.

Zebranym rodzicom prezent bardzo się spodobał.

Response code is 404